bilgisayar güvenliği
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bilgisayar güvenliği

Virüsten korunma

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BİLGİSAYARA FORMAT ATMADAN VİRÜSLERİ TEMİZLEMEK
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:56 pm tarafından Admin

» Bedava Antivirus Rehberi
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:37 pm tarafından Admin

» Adım Adım Virüs Temizleme...
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:34 pm tarafından Admin

» BİLGİSAYAR GÜVENLİĞİ
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 6:11 pm tarafından Admin

» Güvenlik Duvarı Tarafından Korunmayan Sistemler
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 11:41 am tarafından Admin

» Pcnizi Korumanın 10 YoLu
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 11:38 am tarafından Admin

» Trojenler Ve Kullandıkları Portlar
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 11:34 am tarafından Admin

» ZoneAlarm Antivirus 7.1
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:45 pm tarafından Admin

» AVG Internet Security 8.0.81
Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:40 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Forum

Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı....

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Empty
MesajKonu: Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı....   Anti-Spyware (Casus Karşıtı) Programı.... Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 11:02 pm

Spyware yani casus programlar son yıllarda bilgisayarların önemli başbelası olmaya başladı. Tabii ki güvenlik yazılımı şirketleri de sürekli güncelleyerek casus karşıtı programları üretiyorlar. Casus programlar bilgisayarınıza ciddi zararlar verebilmekte, bir çok verinizi kaybetmenize hatta bilgilerinizin başka şahısların eline geçmesini sağlayabilmektedir. Tam bir önlemi hiçbir zaman alamazsınız. Ancak güvenlik yazılımı firmaları en yaygın ve bilgisayarlara en çok zararı veren casus programlara karşı sürekli güncelleme yapmaktadır. Bundan dolayı aşağıda tanıtımını yapılan programlardan istediğiniz bir tanesini bilgisayarınıza mutlaka kurunuz.

SpySweeper -Spy Sweeper gerçek zamanlı koruma özelliği olan bir casus karşıtı programdır. Bilgisayarınızı tüm casus programlara ve diğer kötü niyetli araçlara karşı her an güvende tutabilmenizi sağlamaktadır.

Sahip olduğu veritabanı ile yaklaşık yüz binden fazla zararlıyı tanıyabilmekte ve bilgisayarınızdan temizleyebilmektedir.

Arkadaşlar gene tavsiye edeceğim programlardan birini veriyorum sizlere..tam sürümdür kendim upload ettim ..Kolay gelsin..

İndirme Linki
http://rapidshare.com/files/131699178/SUPERAntiSpyware.zip

1 sayfadaki 1 sayfası